Чули новину?! Бердичів тепер має свій ГЛОБУС!!!

, , 16 коментарі
А можливо, це і добре, що існують вибори? Адже під час перегонів стільки зроблено для міста, здається, вже нас нічим і не здивуєш. Аж ні! Трапилась у нас  така подія, що здивує будь-кого на  планеті. Хіба є на світі місце, яке може похвалитися своїм особистим глобусом? Таким, аби  за лічені  секунди допоміг перетнути місто з району м'ясокомбінату до вокзалу. Таким, аби можна було бачити, що робиться на кухні баби Марусі  і чи потрібно вже збиратися в гості. Таким, щоб можна було зробити півсотні світлин біля глобусу, розповісти всьому світу  про бердичівську диковинку і  доказати, що дійсно, Бердичів - туристичне місто!
Хто полюбляє речі "під старовину", зрозуміє, як стильно виглядає ця куля на площі перед Палацом культури. Хто у школі на "відмінно" вивчав географію і вміє користуватися глобусом, побачить, що бердичівський - точна копія земної кулі. Хто добре знайомий з історією міста, той дослідить, що всі важливі місцеві об'єкти  знайшли своє місце на планеті Бердичів.
А хто цінує дівочу красу, той  зрозуміє, що фото біля цього дива -  і всі хлопці ваші:-)
Якщо я вас зацікавила, чекаю у гості! Нам є чим вас здивувати:-)
Але це ще не все, від чого бердичівляни отримали неймовірне задоволення в один із останніх жовтневих вечорів. Легендарний Фома із своєю групою "Мандри" розпалював  романтичний вогник у серцях присутніх...
...нагадував, що  ми народ, який знає толк в магічних танцях у колі. Сотні мешканців нашого міста  водили хороводи і від таких танців ставали ріднішими один одному...
... своєю енергією заставляв всіх не тільки танцювати, але і підспівувати всі без виключення  українські народні пісні...
Головне, що порадувало мене у цей вечір, це те, що наша молодь вміє гарно відпочивати і отримувати насолоду від спілкування, не тільки завдяки алкоголю. Молоді було багато і всі адекватні:-)
...Завзяті  спортсмени  приїхали на своїх конях...
... а дітлахи - на своїх, рідних плечиках...
... на яких так зручно танцювати...
Ну і, звичайно, ось вам власною персоною сам Сергій-Фома
Навіть, якщо ви не розумієте українську мову,  розмову пісні та вашого серця  вам не потрібно перекладати:-) Фома від душі бажає, аби ваша кохана людина кожного вечора промовляла до вас: "Моя мила, моя люба".
А якщо у вас є "звезда скитаний" то Аморе миа настигне і вас
Свято вдалося: і "Мандр"ували  гарним настроєм, двадцятим сторіччям і веселими співами, і свій персональний глобус отримали. Залишилося тільки кульки у небо випустити... 
... і салютом всіх порадувати.
А я тороплюся, потрібно ще перевірити, чи  моє місце прописки теж виокремлено на Планеті Бердичів. Хотілося, аби все було точно, вам буде легше до нас у гості потрапити:-) Бувайте, зустрінемося! 


16 коментарів:

 1. Таки они нас опередили!... мы еще только планируем глобус НАО, а они уже родили.. Вот хохлы, а?;-)))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. У нас страшная смесь:слишком умных хохлов и хитрющих евреев, рассудительных русских и гордых поляков. Поэтому и глобус у нас - первый:-) Теперь у нас есть хоть что-то, чем мы можем заманить тебя к себе, так сказать, для обмена опытом. Срочно проси "добро" и вылетай к нам!

   Видалити
 2. Вот это подарок городу!!! Красатища!!! Весело идёте на выборы, товарищи! Вот ещё бы удачно выбрать, вообще цены нам не будет.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Олечка, и ты теперь должна к нам приехать, такая фотосессия будет:-)
   Относительно выборов, сегодня странная ситуация в городе - все в ожидании, но в каком-то праздничном, не от одного человека слышу.

   Видалити
 3. Галина Козаченко27 жовт. 2012 р., 19:04:00

  Все, сил больше нет, на следующие выходные еду в гости, принимаете? Заодно поделюсь своими впечатлениями от концерта "Другої ріки".

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Наконец-то, вывели мы тебя из равновесия, из последних сил сопротивлялась, видать,не приезжала:-)))

   Видалити
 4. Может кому и надо идти в Европу, а Бердичев по-моему уже в самом центре Европы! У какого маленького городка еще есть свой глобус? (Правда я его еще не видела, но ведь это поправимо)
  А Галя - молодец, благодаря ей я приобщусь к японской поэзии:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А я приглашала, а кто-то отказывался идти:-)
   Не зря говорят: "Европа начинается с Бердичева!"
   ... Мне скупать все возможные разговорники?)))

   Видалити
 5. Классный глобус, тоже такой хотим, хотя - кто не успел, тот опоздал:) Спасибо за знакомство с "Мандрами", ну отстали мы немного от жизни и за сплошной позитифф спасибо!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дорогие земляки, я думаю, глобус такой можно "выбить" и не под выборы, а просто найти толкового патриота малой родины.
   А вообще, приезжайте в гости, чего уж мелочиться?:-)

   Видалити
 6. Гордость города расселить по экватору, а всех редисок - за полярный круг! :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Встала в стойки на фразу "всех редисок за полярный круг". Фу! Ложная тревога.За бердичевский полярный круг - пожалуйста!:-)))

   Видалити
  2. Ха-ха-ха, я тоже, когда писала, споткнулась на этой фразе, но потом решила оставить! :)

   Видалити
  3. Лен, от я не сообразила глянуть, где же моя улица расположена?))) Небось прямехонько весь экватор оккупировала?)))
   "Бердичевский полярный круг" - звучит хоть и по-редисочьи, но круто, скажи?)))

   Видалити
 7. І де він є?! де його можна подивитися. Під час концерту на підтримку Лабунської його розвалили. Сам бачив, був серед тих велосипедистів, шо на фото:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Макс, я сама розпитую де він? думаю, сліди глобусу знайдемо! Можливо, його вже як диковинку закордон відправили контрабандою:-)
   Бачиш, я тебе не дарма сфоткала, потрапив у фотохроніку нашого міста:-)
   тепер зустрінемося ще на крос-кантрі... ми ж вашу задумку на всі 102% піаримо на ЛАЙВі:-)

   Видалити

Отправить комментарий

Вы хотите оставить комментарий, но не знаете, КАК? Очень просто!
- Нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария.
- Выберите Имя/URL. (Никто не любит анонимов!)
- Наберите своё имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то,что хотели и нажмите "Отправить комментарий"! Спасибо!