Пані Бібліотечна виставка: нові втілення

, , 2 коментарі
У кожного методиста (так само, як і у кожної людини) у голові живуть свої таракани:-) Бачите, мої  -  дуже мирні, чемні та навіть у гості несуть все своє:-)  
І сьогодні вони прийшли до бібліотечних фахівців не з пустими руками. Що поробиш: є у мене грішок - полюбляю я все, що пов'язане з виставками. Тішуся, якщо знаходжу щось неординарне у своїх колег по всьому світу. Втілюю свої авторські ідеї. Про виставки вже говорено-переговорено. Але у останні роки всі використовують новинку - виставку-інсталяцію. Що ж воно таке і чим має приваблювати сучасного користувача? Маю надію, що опублікована методичка  стане вам у нагоді. Ось і все:-) За літо навіть бібліотечні працівники відпочинуть, а потім до нових цікавих виставочних втілень... 


2 коментарі:

 1. Танюш,

  То ли руки у мени не из того места растут, то ли мой планшет чудит, не смогла я открыть и посмотреть на твою выставку...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Танюш,
   я специально несколько дней не отвечала на твой коммент, думала: может еще кто откликнется в связи с тем, что не может просмотреть презентацию. Пока народ молчит:-)
   Я абсолютно уверенна, что сделана ты по высшему заказу ГОСТа и руки у тебя просто идеальные:-) Ведь ты творишь такие дива на кухне и не только:-)

   Видалити

Отправить комментарий

Вы хотите оставить комментарий, но не знаете, КАК? Очень просто!
- Нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария.
- Выберите Имя/URL. (Никто не любит анонимов!)
- Наберите своё имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то,что хотели и нажмите "Отправить комментарий"! Спасибо!