Люди як книги

, , 5 коментарі
Останнім часом все більше людей навколо мене діляться враженнями про прочитані книги. І це тішить. Але й заставляє хоч на мить зупинитися і замислитися: чому я, за фахом та й за покликом серця маю бути в оточенні книг, а часу познайомитися з новинками, перегорнути класику катастрофічно не вистачає? ...Мабуть тому, що останній рік присвячений найважливішому в моєму житті - читанню людей. Саме так, не дивуйтесь. І зізнаюся, кожного разу "відкривати" нову  "Книгу"  стає все більш захопливо, неочікувано, таємничо і бажано...
Досить рідко я зазираю на блог, аби глянути статистику відвідувань: цифри тішать - за місяць до 20 тис при повній моїй відсутності вже більше року. Але з тими цифрами присутні і мій сум, розгубленість і невпевненість. Що робити далі? Кидати це діло (о Боже, колись для мене це було на кшталт зради, дивувалася - як інші занедбують свої дописи?) чи знаходити час і писати? Якщо вибір паде на останнє, то як влитися знову у блогосферне життя? Адже за рік стільки прожито і як про це не згадати? Як взагалі розпочати нову сторінку - невже досить просто (але зі смаком) вискочити як чортеня з табакерки?
Край ваганням поклав той самий Рома - колишній наш улюблений бібліотечний програміст, а в реалі "назавждний" друг родини. Одного разу в серцях вимовлене ним "Скільки можна вже нічого не писати!" принесло свої результати. Ось я - пишу.
Складна ця справа - на формат А4, у хронологічній послідовності викласти все те, чим жилося останній рік. Емоції, почуття та відчуття, усі страхи та приємні очікування - як передати їх?
... "Спригну" з цих складнощів:-)  Навіщо робити собі нерви?
Для початку потішу себе і вас світлинами, люб'язно предоставленими все тим же Ромою "на почин" для нового мого блогожиття. А далі - далі писатимему. Для себе і для вас. Дякую, що стільки чекали)




Будьте завжди з посмішкою  і в квітах)

5 коментарів:

 1. Ура! я дочекалася. Таня прийшла. Ти надовго??? Чи назавжди?
  Я сумувала.Але знала. що ти вернешся.
  Обiймаю.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ура, що не забула про мене)
   Як мовиться - "и снова он прилетел"))))
   Дуже хочу назавжди) не вистачало любих блогоподруг!)
   Тепер буду гуляти по блогам)

   Видалити
 2. Радію вашому поверненню!
  Я і сама останні два роки мало уваги приділяю своєму блогу :( Але не хочеться втрачати читачів і шкода своїх зусиль та часу, витраченого на ведення блогу - тож тримаюсь із останніх сил:))

  ВідповістиВидалити
 3. Some casinos also offer the European fashion roulette, which has a single zero along with the standard 36 numbers. Featuring Hollywood-style quantity of} cameras, this superior Live Roulette variant gets gamers ‘up close’ to the 빅카지노 action. Scalability means hundreds of concurrent gamers can enjoy the reside video games on all gadgets. We cater for all participant varieties with our world’s widest vary of on-line Roulette tables.

  ВідповістиВидалити

Отправить комментарий

Вы хотите оставить комментарий, но не знаете, КАК? Очень просто!
- Нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария.
- Выберите Имя/URL. (Никто не любит анонимов!)
- Наберите своё имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то,что хотели и нажмите "Отправить комментарий"! Спасибо!