Кухонні посиденьки на LIVE FM

, , 5 коментарі
Хто сказав, що зараз традиція кухонних посиденьок виглядає неактуально і несучасно? Зовсім ні!
Коли життя вас закрутить, як білку в колесі, коли не вистачає часу на себе, кохану, мабуть потрібно зупинитися, сказати собі "Стоп!" і започаткувати цю добру традицію на роботі. Адже в зв’язку  із скаженим ритмом життя на радіостанції (і не тільки:-) навіть каву  п’ємо окремо. На блозі ЧУМработниці у Кален-дарі побачила, що сьогодні, виявляється, День посиденьок на кухні. І...? І миттєво всім "дала клич": через 5 хвилин зустрічаємося на кухні! Той кричить, що потрібно пісню терміново скачати, та репетує, що випуск новин виходить через 10 хвилин, в іншого ще щось.  Заінтригувала, що беру із собою фотоапарат і всі як милі потягнулися до кухні. Адже цікаво - що ж там має відбуватися? 
Урочисто всіх привітала із днем посиденьок на кухні, дістали каву, чай, цукерки і почали чаювати:-)
Виявляється, я просто обожнюю наші посиденьки на кухні за чашкою кави або чаю. Мені подобається те, що ми всі, коли поруч, ведемо себе по-справжньому: часом можемо бути дітьми, а інколи в нас досить серйозні, дорослі розмови:-)

 
Зізнаюся: потім, задовленні, всі навіть "дякую" сказали. За краплинку веселості і несподіваності  в цьому дні...

5 коментарів:

 1. Этот календарь мне очень нравится. Я каждое утро смотрю,а что сегодня за праздник. Вечером посидели с сыном и мужем на кухне,только я к том времени уже забыла,что мы не просто ужинаем,а праздник отмечаем. А ваша кампания очень даже чудесная:-)

  ВідповістиВидалити
 2. ЧУМработница, та же история:-) с родными посидели-поужинали, я рассказывала об офисном "празднике", показывала фотки, а о своем, домашнем, совсем забыла...
  А Календарь действительно бесподобный. Только я специально себе его не устанавливаю: каждое утро специально к Вам на блог захожу:-) прям традиция уже

  ВідповістиВидалити
 3. ой,на мне уже традиции взращивают. Бронзовею на глазах:-)))

  ВідповістиВидалити
 4. ужоссс!с утра слово не могу написать:-)))) БРОНЗОВЕЮ! Ура! Написала!

  ВідповістиВидалити

Отправить комментарий

Вы хотите оставить комментарий, но не знаете, КАК? Очень просто!
- Нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария.
- Выберите Имя/URL. (Никто не любит анонимов!)
- Наберите своё имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то,что хотели и нажмите "Отправить комментарий"! Спасибо!