Перший із сорока примірників "Рукавички" уже в Києві. І приїхав він на фестиваль «Азбукове королівство магів і янголів», що днями відбудеться у Музеї книги і друкарства. Книжка створена уже всім відомою майстернею «Аґрафка» ексклюзивним тиражем – лише 40 екземплярів та вручну зшита докупи. Українська народна казка «Рукавичка» у такому виконанні може сподобатися не тільки дітям, але й дорослим. І більш вибагливим останнім, можливо, навіть більше. Дивіться самі:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjE9Ou2TwscFT-OUcbYg4QMekdnz1UY3QaKF4W_5lJMjqXf4jwb95x-co6sOugbcOdLee1_onIUTBv0ihe7X4cox9JQXplJR78EwItdATprtI712ImwlQOe5c_5G8s6bEj2TYIvZ8PZq7-l/s320/%25D1%2580%25D1%2583%25D0%25BA%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25B8%25D1%2587%25D0%25BA%25D0%25B0.jpg)
Всього у книзі 11 цупких листків (а отже – 22 сторінки), майже на кожному з яких з’являється новий мешканець хатинки-рукавички.За правилами новоприбуле светрикове звірятко отримує цілу ліву сторінку. Проте дійові особи мають також свої іконки – для підтримання діалогу. «Рукавичка» утеплена червоним повстяним футляром, у якому можна гріти руки і безпечно транспортувати казку до «Королівства».
0 коментарів:
Дописати коментар
Отправить комментарий
Вы хотите оставить комментарий, но не знаете, КАК? Очень просто!
- Нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария.
- Выберите Имя/URL. (Никто не любит анонимов!)
- Наберите своё имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то,что хотели и нажмите "Отправить комментарий"! Спасибо!