Ляльковий театр відкриває сезон

, , Без коментарів
   Мистецтво лялькового театру існує декілька тисячоліть.  
   З історії нам відомо про домашній театр в інтелігентних українських родинах, зокрема в родині Гоголів, Косачів, Заньковецьких, Крушельницьких, Тобілевичів, Рильських, Марійки Підгірянки. Його роль була не останньою в процесі формування таких митців, як Леся Українка, Іван Карпенко-Карий тощо. 
    Проте сьогодні в Україні, за визнанням письменниці О.Забужко, на жаль, уже зросло ціле покоління людей, які не бачили театральних постановок. Багато в чому театр підмінили мультсеріали, художні фільми. Відомо: у спілкуванні з безпосередньою лялькою, яка говорить зі сцени, і спілкується з глядачем наживо, криється неповторний шарм дитячого театру.
    Психологи вважають, що казки впливають на дітей ефективніше, ніж нудні нотації. Дитяча аудиторія - найщиріша у світі, обманути її дуже важко. Дітям цікавий ляльковий театр. Бо вдома у них є різні іграшки, але вони не рухаються і не ходять, нічого не розповідають і нічого не запитують. А тут ляльки все вміють і, крім того, ведуть з малечею цікаву розмову. Маленьких бердичівлян працівники бібліотеки для дітей вирішили захопити сценічним дійством і тим самим залучити нових користувачів до бібліотеки і читання. У ляльковому театрі бібліотеки позитивна енергетика, мабуть тому, що чарівне дійство об”єднує душі гарних і добрих людей -  бібліотекарів.

0 коментарів:

Дописати коментар

Отправить комментарий

Вы хотите оставить комментарий, но не знаете, КАК? Очень просто!
- Нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария.
- Выберите Имя/URL. (Никто не любит анонимов!)
- Наберите своё имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то,что хотели и нажмите "Отправить комментарий"! Спасибо!